Mezoterapia igłowa (Zabieg mikro-igłowy)Technika nakłuć w warstwie śródskórnej która pozwala na otrzymanie szybkich i doskonałych efektów. Po zabiegu pozostają tylko niewielkie ślady - znikające po 2 dniach. Bezpośrednio po zakończeniu procedury wykonuje się masaż obszaru ostrzykiwanego w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu. Składniki które zostały wstrzyknięte działają nawet miesiąc po zabiegu, dlatego na ostateczne efekty mezoterapii trzeba cierpliwie czekać. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu.


TWARZ


to niechirurgiczna metoda pozwalająca przywrócić skórze piękny i młody wygląd.


skutecznie odmładza skórę, śródskórnie podane substancje aktywne stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcje kolagenu i elastyny. Likwiduje przebarwienia. Po zabiegu odczuwalne jest zagęszczenie skóry, lepsze napięcie i nawilżenie, oraz wypłycenie drobnych zmarszczek.


Możliwość likwidacji tzw. drugiego podbródka (preparat rozbijający tłuszcz).


CIAŁO


iniekcje preparatów oddziałujących na poprawę mikrokrążenia w tkance podskórnej oraz zwiększające metabolizm komórek tłuszczowych w efekcie ujędrniają skórę i redukują efekt "skórki pomarańczowej".


WŁOSY


Aplikowanie związków aktywnych sprzyjających regeneracji włosów hamuje proces ich wypadania i powoduje ich odrastanie. Jest zabiegiem pomocnym w przypadku:


-łysienia plackowatego


-nadmiernego wypadania włosów


-łupieżu


-łysienia u mężczyzn


-zniszczenia włosów nieudanymi zabiegami fryzjerskimi.


Mezoterapia igłowa skutecznie redukuje rozstępy i blizny!